Veikla

» Q8 Oils » Veikla

DJI_0002.MP4.00_03_28_01.Still004Nuo pat įmonės „Kuwait Petroleum International” (KPI) įsteigimo 1983 metais, didelis dėmesys jos veikloje buvo skiriamas kokybiškiems tepalams. Prekybos alyva ir tepalais atšaka, atstovaujama Q8 Oils prekinio ženklo, užima svarbią vietą Europos ir tarptautinėje tepalų rinkoje.

KPIL yra KPI padalinys. KPI koordinuoja visus naftos produktų pardavimus per organizaciją, kuri sudaryta iš dviejų perdirbimo gamyklų, tyrimų ir vystymo padalinių bei daugiau kaip 5 000 mažmeninių pardavimo taškų. KPI turi 5 000 darbuotojus, pardavimai siekia 75 mln litrų per dieną ir apyvarta siekia $10 mlrd per metus. KPI ir KPIL pagrindinė stiprybė yra motininė kompanija KPC (Kuwait Petroleum Corporation), kuri yra viena didžiausių naftos gavybos įmonių, kurios rezervai, prognozuojama, dar neišeks 190 metų, esant dabartiniam vartojimo lygiui.

KPIL (Kuwait Petroleum International Lubricants), pristatantys Q8Oils prekės ženklą, tapo pagrindiniu žaidėju globalinėje tepalų rinkoje. Kompanijos sėkmė yra įtakota reikšmingų korporacinių išteklių, nuolatinio produktų vystymo įsipareigojimo ir aukštų kokybės standartų reikalavimo.

Keturiose alyvos gamyklose kuriami ir gaminami Q8 Oils tepalai. Q8 Oils vykdo jų rinkodarą, platina ir parduoda tepalus visoje Europoje, taip pat eksportuoja į kitus žemynus.

  • Q8 Oils gamina platų diapazoną įvairios paskirties alyvų bei tepalų, sukurtų konkrečiam pritaikymui.
  • Įmonėje nuolat vykdomos tyrimų ir plėtros programos, kurių dėka produktai atitinka vis griežtėjančius aplinkosaugos ir efektyvumo standartus.
  • Įmonės veikla įvertinta QS9000, ISO9001, ISO9002 kokybės ir ISO14001 aplinkosaugos sertifikatais.

Suprantama, visi tepalų gamintojai teigia tą patį. Pažiūrėkime, kuo Q8 Oils skiriasi nuo kitų.

Visų pirma, dauguma naftos produktų yra išgaunami iš bazinė alyvos, kuri kaip natūrali medžiaga, turi tendenciją kisti savo sudėtimi bei kokybe, priklausomai nuo šaltinio. Kuveito žaliavinė nafta yra unikali savo nekintančia sudėtimi bei aukščiausia kokybe; todėl tai puiki žaliava aukštos kokybės bazinės alyvos bei kitų naftos produktų gamybai. Taigi, Q8 Oils alyvų žaliava, gaminama iš vienintelės Kuveito žaliavinės naftos, kuri dėl savo unikalios cheminės sudėties puikiai tinka šiam tikslui. O įmonės technologiniai perdirbimo procesai leidžia pagaminti vieną geriausių bazinių alyvų. Tad Q8 Oils gali garantuoti nekintančią visų įmonės produktų kokybę, nesvarbu, kur ir kada juos klientas beįsigytų.

Įmonė taip pat gali didžiuotis savo lanksčiu požiūriu į klientą. Suprasdama Jūsų poreikius ir būdama Jūsų patikimu partneriu, techniniu konsultantu ar tiesiog tiekėju, įmonė visad ras optimalų sprendimą, atsižvelgdama į visus Jūsų mechanizmų tepimo reikalavimus.

Q8 Oils tiesiogiai prekiauja Beniliukso šalių, Danijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos bei Jungtinės Karalystės rinkose ir tiesiogiai eksportuoja savo produktus galutiniams vartotojams ar per įgaliotus platintojus į 75 pasaulio šalis. Švedijoje įmonės veikla vykdoma per bendrą įmonę OKQ8.

Įmonės tikslas – nuolatinis rūpestis klientu, tiekiant nekintančios aukštos kokybės paslaugas ir gaminius. Tai garantuoja Q8 prekės ženklas. Šis ženklas – tai kompanijos turtas, turintis didelės reikšmės kompanijos identitetui.

1986-aisiais sukūrus Q8 brendą, ženklas iš karto pelnė pripažinimą; dabar jis yra pasaulinis, žinomas JAV bei Kinijos rinkose ir pDJI_0002.MP4.00_05_06_04.Still005arduodantis 700 mln litrų tepalų per metus. Savo stiprumu ir originalumu jis išsiskyrė iš konkuruojančių prekės ženklų ir netrukus tapo gerai žinomas rinkoje. Šiandien, praėjus daugiau nei 20 metų nuo jo sukūrimo, jis vis dar laikomas gero ženklo dizaino pavyzdžiu. Gracinga vienastiebio arabiško laivelio burė primena turtingą antikos laikų istoriją apie perlų ieškotojus, mena kadaise garbingos jūreivių tautos laikus. Geltona, raudona ir mėlyna spalvos simbolizuoja dykumą, saulę ir jūrą.

Q8Oils siūlomų produktų asortimentą sudaro daugiau nei 1000 įvairių tepimo priemonių, bazinių bei technologinių alyvų (process oils), ekstarktų ir vaškų. Tai KPIL daro vieną plačiausią tepimo bei naftos bazinių produktų asortimentą rinkoje siūlančių įmonių.