Misija

» ORLEN Oil » Misija

Orlen degalinė

 „ORLEN OIL“ tikslas – užimti Centrinės ir Rytų Europos tepalų rinkos lyderio poziciją, tiekiant klientams paties plačiausio asortimento produkciją, turinčią priimtinausią kainos ir kokybės santykį, lanksčiai ir subalansuotais reaguojant į technologijų tendencijas ir klientų lūkesčius.

Svarbiausias kompanijos tikslas – tenkinti klientų poreikius, užtikrinti puikią siūlomos produkcijos ir paslaugų kokybę. Tai įmanoma tik investuojant į plėtrą, bendradarbiaujant su įvairiais mokslo ir tyrimų centrais. Dėmesys darbuotojų kvalifikacijos kėlimui užtikrina nuolatinį klientų aptarnavimo kokybės gerinimą.

Nuolat plečiama gaminamos produkcijos ir siūlomų sprendimų nomenklatūra – tai atsakas į kintančius rinkos reikalavimus, kuriuos pateikia mūsų klientai. Dėl nuolatinės poreikių stebėsenos ir naujų technologijų taikymo „Orlen Oil“  laikoma atsakingu ir pasitikėjimo vertu partneriu.

Mūsų užduotis – tiekti mūsų klientams aukštos kokybės tepalus visoms pramonės šakoms ir motoriniam transportui. Tiekiame alyvas visur, kur vertinama kokybė ir našumas. Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos problemoms.